Medic grace - medicininė apranga

+370 645 96 787      info@medicgrace.lt

Medic Grace admin

Akcijos, nuolaidos ir lojalumo programa

Šioje skiltyje pateikiame Jums Medic Grace galiojančių akcijų, nuolaidų ir lojalumo programos aprašymus bei instrukcijas.

Tam, kad galėtumėte dalyvauti šioje akcijoje Jums tik reikia užsiregistruoti mūsų sistemoje (užtruksite 10 sekundžių). Toliau sistema automatiškai suteiks jums 5 MedicGrace pinigus už kiekvieną išleistą Eurą mūsų parduotuvėje. Daugiau apie Medic Grace pinigų sistemą galite perskaityti čiaRegistruojantis pirmą kartą gaunate 100 MedicGrace pinigų, kuriuos galėsite iš karto panaudoti pirkdami prekes pas mus.

Užregistruokite mūsų sistemoje ir gaukite 100 MedicGrace pinigų, kuriuos galėsite iš karto panaudoti pirkdami prekes. Daugiau informacijos apie MedicGrace pinigus čia.

Norint pasinaudoti šia nuolaida, nieko papildomai daryti nereikia. Nuolaida prisitaiko automatiškai priklausomai nuo jūsų pirkinių krepšelio sumos. Nuolaidų lentelė:

Krepšelio suma 60 EUR 120 EUR 200 EUR+
Papildoma nuolaida 5% 10% 15%
Nuolaida nėra taikoma akcijinėms prekėms Juodojo penktadienio išpardavimo laikotarpiu

Nepriklausomai nuo prekės ir jos kiekio – pas mus galioja nemokamas pristatymas per DPD ir Omniva paštomatus. Išskirtiniais atvejais kai prekių krepšelio suma nesiekia 45 EUR – pristatymo kaina 2.95 EUR.

Pirkinių krepšelis