Medic grace - medicininė apranga

+370 645 96 787      [email protected]

Medic Grace admin
Kategorija
Skirta
Spalva

Medicininės pižamos

Medicgrace.lt
4.8
Šiuo metu rekomendacijų: 22
powered by Google
Aušra MiserevičienėAušra Miserevičienė
14:16 23 Jun 23
Labai patiko modeliukai ir kokybė .
EditaEdita
13:51 29 Mar 23
Tobula medicininė pižama. Dydis atitiko. Modelis šiuolaikiškas. Greitas pristatymas. Pranoko lūkesčius. Sėkmės🙂
gitana gedvilienegitana gedviliene
18:51 27 Mar 23
Puikus aptarnavimas ir puikios kainos!
Evaldas KilmonisEvaldas Kilmonis
05:17 15 Mar 23
Puikus kainos ir kokybės santykis.
Eli NakciukasEli Nakciukas
12:13 28 Jun 22
Labai geras aptarnavimas, geros kainos
Diana LiutkevičienėDiana Liutkevičienė
20:10 29 Apr 22
Puiki vieta įsigyti medicininę aprangą, geros kainos. Nuostabus ir malonus aptarnavimas.
Tadas KiaunėTadas Kiaunė
09:52 13 Jan 22
Puiki vieta įsigyti medicininę aprangą, geriausias kainos ir kokybės santykis rinkoje.
Sandra OlickajaSandra Olickaja
11:11 19 Oct 20
Kokybe chalatu tiesiog 100 % nereali! Greitas ir labai malonus aptarnavimas. Nuo pat jusu imones ikurimo nesioju jusu chalatus ir jie iki siol atrodo kaip nauji! Aciu!
Joana KazlauskienėJoana Kazlauskienė
06:30 13 Oct 17
Tikrai labai kokybiški mediciniai chalatai. Esu lojali Jūsų klientė. Rekomenduoju kitiems.
js_loader

Medicininės pižamos – nepaprastai patogios, kokybiškos ir stilingos. Pasiūtos iš specialaus audinio, kuris leidžia kūnui kvėpuoti. Todėl net ir itin intensyvią darbo dieną savo aprangoje jausitės komfortabiliai. Pižaminė medikų apranga sudaryta iš dviejų dalių – kelnių ir palaidinės. Visos palaidinės turi tris patogias kišenes. Krūtinės lygmenyje – rašikliui įsidėti ar įsisegti vardinę kortelę. Ir liemens lygmenyje – kabineto raktams, kitoms reikalingoms smulkmenoms laikyti. Ar tiesiog pailsinti pavargusioms rankoms. Daugumoje palaidinių nėra jokių papildomų, galinčių ištrūkti detalių – tokių kaip sagutės ar užtrauktukai. Todėl jas galima dėvėti ir operacijų metu.

Medicininės pižamos – žmogaus sveikatos ir grožio priežiūros specialistams

Pižamos tipo medicininė apranga puikiai tinka tiek medicinos studentams, rezidentams, slaugėms, odontologams ir gydytojams. Tiek grožio specialistams, masažistams, atliekantiems įvairias procedūras žmogaus grožiui ir sveikatai puoselėti. Tokia apranga atrodo itin tvarkingai, reprezentatyviai. Leidžia patogiai judėti, nevaržydama judesių. O pusiau dirbtinis audinio pluoštas yra ilgaamžis ir kokybiškai atrodys net ir po daugybės skalbimų. Dirbant tokioje srityje, aprangą tenka skalbti itin dažnai. Todėl pravartu turėti keletą komplektų pasikeitimui. Pirkdami mūsų el.parduotuvėje didesnį kiekį medicininių drabužių, gausite kiekio nuolaidą. Taip įsigydami  4 ir daugiau vienetu, galite sutaupyti iki 15%. Taip pat, registruoti klientai kaupia  Medicgare pinigus, kuriuos gali panaudoti tolimesniuose apsipirkimuose.

Tinkamą aprangą ras tiek vyrai, tiek moterys

Pasinaudodami patogia filtravimo sistema, esančia mūsų puslapyje, galėsite lengvai išsifiltruoti Jums tinkančius aprangos variantus. Neabejojame, kad mūsų asortimente surasite tai, kad tiks būtent Jums. Lietuvoje pasiūtų pižamų dydžiai – nuo mažiausio XS iki 3XL. Platus spalvų asortimentas. O modelių turime tiek vyrams, tiek moterims. Tam, kad savo darbinėje aplinkoje ne tik jaustumėtės patogiai, bet ir atrodytumėte gražiai ir profesionaliai.

Pirkinių krepšelis